Yunanistan’da Satılık Modern Taş Ev

Yunanistan’da Satılık Modern Taş Ev
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 570,000€ - Satılık Villa
GRE1016 560 4 Yatak Odaları 4 Banyolar 0 Garaj

Yunanistan’da Satılık Modern Taş Ev almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 3 adet yatak odası ile 3 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 570.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu özel villamız Girit adasının Chania kasabasına ait olan Megala Chorafia köyündedir. Muhteşem panoramik deniz manzarasına sahiptir. toplam 3 adet geniş ve ferah odası bulunan evimiz net 300 metrekare yaşam alanına sahiptir. Bahçesindeki özel havuzu kesintisiz deniz manzarasına sahip olan sonsuzluk havuzu şeklinde inşa edilmiştir. Giriş katında kendine ait 70 metrekare oturma alanı olan bir yatak odası, bir banyosu ve bir lavabosu olan dairesi mevcuttur. Bu nedenle misafir evi olarak da kullanılabilir. Orta katında ise yine bir lüks şömineli oturma odası, modern mutfağı ve yemek odası vardır. Ayrıca iki yatak odası ki birisi ebeveyn banyosuna sahip ve ikinci bir küçük mutfağı olan yaşam alanına sahiptir. İlaveten ebeveyn banyolu, muhteşem manzaralı ana yatak odası en üst kattadır. Daha bir çok özelliği bulunan bu ev için diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yunanistan’da Satılık Modern Taş Ev almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Yunanistan'da Satılık Modern Taş Ev

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir