Yunanistan’da Satılık 2 Odalı Müstakil Villa

Yunanistan’da Satılık 2 Odalı Müstakil Villa
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
SATILDI 250,000€ - Satılık Villa
GRE1011 216 2 Yatak Odaları 2 Banyolar 0 Garaj

Yunanistan’da Satılık 2 Odalı Müstakil Villa almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 2 adet yatak odası ile 2 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 250.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu lüks iki yatak odalı villa Girit Chania bölgesindedir. Toplam 216 metrekare arazi üzerine yapılmıştır. Net olarak 88 metrekare iç yaşam lanı mevcuttur. Kendine ait yüzme havuzu bulunmaktadır. Ve 28 metrekare zemin katta oyun odası olarak da kullanılabilecek ikinci bir bölüm vardır. Villa tamamıyla modern bir şekilde dizayn edilmiştir. Giriş katında açık plan oturma odası ve mutfak vardır. Ve burada bir şömine mevcuttur. Bu kattan villanın bahçesine ve yüzme havuzuna direk çıkış vardır. Üst katta ise iki adet ebeveyn banyolu yatak odası vardır. Bütün odalardan ve katlardan deniz manzarası mevcuttur. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yunanistan’da Satılık 2 Odalı Müstakil Villa almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Yunanistan'da Satılık 2 Odalı Müstakil Villa

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir