Yunanistan’da Denize Yakın Villalar Satılık

Yunanistan’da Denize Yakın Villalar Satılık
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 220,000€ - Satılık Villa
GRE 1010 2400 2 Yatak Odaları 2 Banyolar

Yunanistan’da Denize Yakın Villalar Satılık almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 2 adet yatak odası ile 2 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 220.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. ayrıca bu evin yanında küçük bir yatırım daha yaparak Golden Visa programına başvurabilirsiniz. Böylece bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu yüksek kalitedeki 5 villamız 4 yıldızlı bir kompleksin içerisinde olmasına rağmen her birinin ayrı ayrı tapusu bulunmaktadır. Villarımızın hepsi full eşyalı olup 2 ve 3 yatak odalı olmak üzere değişmektedir. Konumu itibari ile çok yüksek kira getirisi sunmaktadır. Akrotiri Körfezindeki Horafakia köyü içerisinde yer almaktadır. Muhteşem plajlara yürüyüş mesafesindedir. Her villada kendine ait geniş bahçe terasları vardır. Villalara 75 metrekarelik ortak bir havuzu paylaşmaktadır. Size özel yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yunanistan’da Denize Yakın Villalar Satılık almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Yunanistan'da Denize Yakın Villalar Satılık

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir