Yunanistan’da Deniz Manzaralı Villalar

Yunanistan’da Deniz Manzaralı Villalar
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 750,000€ - Satılık Villa
GRE1004 362 5 Yatak Odaları 3 Banyolar 0 Garaj

Yunanistan’da Deniz Manzaralı Villalar almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 5 adet yatak odası ile 3 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 750.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu villalar Atina’nın Doğu Atika bölgesinde inşaat halindedir. Bir kısmı tamamlandı diğer kısmı ise halen yapılmaktadır. 2017 haziran ayında tamamlanacak olan projeden sıfır gayrimenkul alma şansını kaçırmayınız. ayrıca bütün villalar deniz manzaralı olup, ultra lüks olarak inşa edilmiştir. Her villa 400’er m2 arsaya yapılırken 362 metrekare net iç oturumu ve 60 metrekare de terasları olacaktır. Villalarda 5 yatak odası 3 banyo bulunacaktır. Her villa içerisinde kapalı havuz ve sinema odası yapılmıştır. Hava limanlarına uzaklığı sadece 25 dakika ve Atina merkeze uzaklığı 45 dakikadır. Villalar tamamıyla lüks malzemeler kullanılarak inşa edilmektedir. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yunanistan’da Deniz Manzaralı Villalar almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Yunanistan'da Deniz Manzaralı Villalar

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir