Yunanistan’da 2 ve 3 Odalı Yeni Daireler

Yunanistan’da 2 ve 3 Odalı Yeni Daireler
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 263,000€ - Satılık Daire
GRE1005 144 3 Yatak Odaları 3 Banyolar 0 Garaj

Yunanistan’da 2 ve 3 Odalı Yeni Daireler almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evlerimizde 2 ve 3 adet yatak odası ile 3 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 263.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Sizlere bir başka yatırım fırsatı olan yeni tamamlanmış iki ve üç odalı daireleri sunmaktan mutluluk duymaktayız. Bu dairelerimiz Kuzey Atina bölgesinde olup, bütün alışveriş merkezleri, kafeler ve okullara yakın konumdadır. Elimiz de 2 ve 3 odalı olmak üzere toplam 9 daire bulunmaktadır. Daireler konumlarında ve büyüklüklerine göre 250.000 € dan satışa sunulmuştur. Her dairemiz de kombi kalorifer sistemi, şömine, ortak asansör ve ahşap parke kaplama zemin bulunmaktadır. Ayrıca daireler için rezerve edilmiş araç park yeri ve geniş balkonlar bulunmaktadır. En küçük daire brüt 175 metrekare net olarak ta 87 metrekareden başlamaktadır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yunanistan’da 2 ve 3 Odalı Yeni Daireler almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Yunanistan'da 2 ve 3 Odalı Yeni Daireler

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir