Yunanistan Girit Adasında Lüks Villalar

Yunanistan Girit Adasında Lüks Villalar
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 975,000€ - Satılık Villa
GRE1019 4000 5 Yatak Odaları 5 Banyolar 0 Garaj

Yunanistan Girit Adasında Lüks Villalar almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 5 adet yatak odası ile 5 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 975.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu muhteşem evin fiyatı 1.400.000 € iken 975.000 € olarak güncellenmiştir. Yunanistan Girit adasında Kalhatas köyünde yeni inşa edilen bu denize sıfır sayılabilecek muhteşem villamız 4.000 metrekarelik bir arazi içerisindedir. Toplamda 320 metrekare yaşam alanına sahiptir. Bina İskandinav tipi bir yapıya sahiptir. Bu iki katlı villa da toplamda 5 lüks ve büyük yatak odası ki bunlardan ana yatak odası kendine ait büyük giyinme odası banyosu ve ikinci bir dinlenme odasına sahiptir. Bütün odaların kendine ait balkon ve terasları vardır. En alt kattaki iki yatak odasının dışarıdan ve içeriden kendine ait kapıları vardır. Bunların yanı sıra binaya ait bir çamaşır odası ve pencerelerinde elektrikli panjurları vardır. Bina tamamıyla ısı yalıtım sistemlidir. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Girit Adasında Lüks Villalar almak için neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Yunanistan Girit Adasında Lüks Villalar

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir