Rethymnon Girit’te Satılık Lüks Villa

Rethymnon Girit’te Satılık Lüks Villa
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 720,000€ - Satılık Villa
GRE1017 4000 5 Yatak Odaları 6 Banyolar 0 Garaj

Rethymnon Girit’te Satılık Lüks Villa almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 5 adet yatak odası ile 6 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 720.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu mükemmel 5 odalı lüks villa 4.000 metrekarelik büyük bir arazi içerisinde yapılmıştır. Ve muhteşem panoramik deniz ve dağ manzaralarına sahiptir. Villamız Rethymnon bölgesinin Gerani köyündedir. Tamamıyla sakin ve huzurlu bir bölgede ev arayanlar için iyi bir alternatiftir. Bütün gerekli olan alışveriş için sadece 3 dakikalık bir araba yolculuğu yeterlidir. Ev toplamda 350 metrekarelik yaşam alanı sunmaktadır. Muhteşem bahçesi ve ısıtmalı yüzme havuzu vardır. Toplamda 5 yatak odası bulunan evimizde 2 yatak odasının ebeveyn banyosu vardır. Ve ayrıca 3 aile banyosu bulunmaktadır. Tamamıyla dayalı döşeli modern bir mutfağı, yemek ve oturma odası vardır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Rethymnon Girit’te Satılık Lüks Villa almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Rethymnon Girit'te Satılık Lüks Villa

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir