Projeden Kira Garantili Satılık Villa

Projeden Kira Garantili Satılık Villa
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 1,259,000€ - Satılık Villa
POR1031 514 5 Yatak Odaları 5 Banyolar 2 Garajlar

Projeden Kira Garantili Satılık Villa kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Golden vize almak için belkide en iyi tercihlerden birisi olarak düşünebileceğiniz bu villa henüz bir projedir. Ve 5 yıl kira garantisi ile gelmektedir. Ki bu sebeple yaptığınız yatırım için 5 yıllık bir garanti en azından söz konusudur. Villanın projesi onaylanmış ve inşaat aşamasına geçilmiştir. Villamız da toplam 5 yatak odası ve 5 banyo bulunmaktadır. 240 metrekarelik iç yaşam alanı sunmaktadır. Villa toplamda 514 metrekarelik bir arsa üzerine inşa edilmiştir. Villa panoramik deniz manzarasına sahiptir. Resimlerden de görebileceğiniz gibi iç dizaynı tamamıyla en lüks ve en kaliteli ürünlerden inşa edilecek olup detayları kontratta işlenecektir. Villanın en önemli özelliklerinden birisi ise doğa ile lüks yaşam alanını bir arada kurması ve tekrar kullanılabilir enerji teknolojisi ile inşa edilecek olmasıdır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Projeden Kira Garantili Satılık Villa almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Projeden Kira Garantili Satılık Villa

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir