Portekiz’de Yatırımlık Satılık Arsa

Portekiz’de Yatırımlık Satılık Arsa
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
SATILDI 132,000€ - Satılık Arsa
POR1006 1500 0 Yatak Odası 0 Banyo 0 Garaj

Portekiz’de Yatırımlık Satılık Arsa almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu arsamız tam size göre. 1500 m2 ebatında olan arsamızı satın alarak Portekiz Vatandaşlığı’na başvurabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu arsa 132.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu arsaya ilaveten ikinci bir yatırım ile iki gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Arsa Hakkında
Bu 1500 metrekarelik imarlı arsamızın muhteşem bir köy ve okyanus manzarası vardır. Bu arazi Foz do Arelho köyünde olup Caldas da Rainha kasabasına 10 dakika mesafede Lizbon’a ise sadece 1 saat mesafededir. Bu bölgenin genel adı Silver Coast yani Gümüş Kıyılar olarak bilinir. Arsamız denize sadece 700 metre uzaklıktadır. Bu arsaya verilen imar ile çeşitli villalar ya da apartman blokları inşa edilebilir. Yatırım yapmak için ideal bir yerdir. Bu arsaya çok özel ve dışarıdan görülmeyecek bir ev yapılabilir. Ayrı ayrı villa yapılması düşünülürse de arsamız buna uygundur. Böylelikle ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek arsa hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekiz’de Yatırımlık Satılık Arsa almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekiz'de Yatırımlık Satılık Arsa

Özellikler

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir