Portekizde Site içerisinde Satılık Villa

Portekizde Site içerisinde Satılık Villa
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 250,000€  
POR1033 100 3 Yatak Odaları 3 Banyolar 1 Garaj

Portekizde Site içerisinde Satılık Villa kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu yeni inşa edilmiş olan 3 odalı villamız Obidos Lagoon bölgesine yakındır. Ki bu bölge yine Silver Coast bölgesi içerisindedir. Sitemiz oldukça lüks olarak inşa edilmiş bir resorttadır. Bu resort sizlere 24 saat güvenlik golf sahası tenis futbol sahası, 24 saat resepsiyon ve temizlik hizmetleri sunmaktadır. Villamız 3 yatak odası ve 3 ebeveyn banyosu, ayrıca giriş katında oturma odası, yemek odası ve bir tuvaleti ile birlikte kullanıma hazır bir mutfaktan oluşmaktadır. Bahçesinde geniş yeşil alanı terası ve özel yüzme havuzunun yanı sıra bir de barbeküsü bulunmaktadır. Lütfen bu evin tek başına Golden vize almak için yeterli olmayacağını hatırlayınız. Çünkü Portekiz’de Golden Vize alabilmek için bu tür yapılarda 500.000 Euro harcamanız gerekmektedir. Yani bu tarz bir evden iki adet alarak kira getirisi de kazanabilirsiniz. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekizde Site içerisinde Satılık Villa almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekizde Site içerisinde Satılık Villa

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir