Portekizde Restorasyon Projesi Onaylı Daire

 • 11-6
 • 2-7
 • 3-7
 • 4-7
 • 5-7
 • 6-7
 • 7-7
 • 8-6
 • 9-6
 • 10-6
 • 1-8

İlan No : POR1080

SATILDI 310,000€ - Satılık Daire
104 3 Yatak Odası 1 Banyo
 
 Sık Kullanılanlara Ekle
Yazdır

Portekizde Restorasyon Projesi Onaylı Daire almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Bildiğiniz üzere Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € değerinde gayrimenkul almanız gerekiyor. Yada restorasyon yapılabilecek bir ev alarak restorasyon yaptırmanız gerekiyor. Bu evimizde 310.000 € değerinde ve 50.000 € karşılığında yapılacak olan restorasyon projesi de onaylanmış bir şekildedir.

Ev Hakkında

Lisbon merkezde bulunan gayrimenkulümüz altın vize kuralları gereği 30 yaş üzeri ve restore edilebilir olduğu için toplamda da 350.000 € üzerinde bir harcama yapacağınız için ekstra bir yatırıma ihtiyaç duymadan altın vize alabileceksiniz. Toplamda 104 metrekare kullanım alanı bulunan evimiz 3+1 şeklindedir. Lizbon merkezinde popüler bir semtte bulunan evde restorasyon sonrası rahatlıkla 420.000 € seviyelerinde satış yapılabilir. Bu açıdan bakınca da yatırım olarak size kar ettirecek bir seçenektir. Restorasyon sonrası yıllık ortalama %9 seviyelerinde kira getirisi bulunacak olan evi şimdi alarak hem yatırım yapmış olacaksınız hem de Portekiz Vatandaşlığı almaya hak kazanacaksınız.

Portekiz Vatandaşlık Hakkı kazanarak tüm Schengen ülkelerinde serbestçe dolaşabileceksiniz. Evimiz konum olarak Portekiz’in başkenti Lizbon şehrindedir. Bu nedenle şehir merkezine yakın olan evimiz çok avantajlı durumdadır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekizde Muhteşem Deniz Manzaralı Daireler almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekizde Muhteşem Deniz Manzaralı Daireler

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir