Portekiz’de Renovasyon Projesi Satılık Villa

Portekiz’de Renovasyon Projesi Satılık Villa
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
SATILDI 590,000€ - Satılık Villa
POR1011 1088 4 Yatak Odaları 3 Banyolar 0 Garaj

Portekiz’de Renovasyon Projesi Satılık Villa kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Lüks ve geniş olan evimizde 4 adet yatak odası ile 3 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 590.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu eve ilaveten küçük bir yatırım ile iki gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu eski büyük ev Portekiz’in Cascais bölgesinde olup restore edilmesi durumunda fiyatının çok rahat bir şekilde ikiye katlayabilecek bir potansiyele sahiptir. Bizler hazırladığımız model restorasyon fotoğraflarını zaten web sitemize koyduk ve bu konuda her türlü danışmanlık hizmeti sunmaya açığız. Bu ev 1088 metrekarelik bir arsa üzerine inşa edilmiştir. Şu an için 459 metrekarelik iç kullanım alanı mevcuttur. Binada halen bir yüzme havuzu ve özel bahçesi vardır. Şu anda 4 oda 3 banyosu olmasına rağmen restorasyon döneminde bu odalar ve banyo sayıları arttırılabilir. Portekizde bulunan bu evimizi sizlere önerebiliriz. Bu evi satın alarak hem yatırım yapmış olacaksınız hem de Portekiz Vatandaşlığı almaya hak kazanacaksınız. Portekiz Vatandaşlık Hakkı kazanarak tüm Schengen ülkelerinde serbestçe dolaşabileceksiniz. Bu nedenle şehir merkezine yakın olan evimiz çok avantajlı durumdadır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekiz’de Renovasyon Projesi Satılık Villa almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekiz'de Renovasyon Projesi Satılık Villa

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir