Portekizde Muhteşem Deniz Manzaralı Daireler

Portekizde Muhteşem Deniz Manzaralı Daireler
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 400,000€ - Satılık Daire
POR1057 54 1 Yatak Odası 1 Banyo

Portekizde Muhteşem Deniz Manzaralı Daireler almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve sıfır olan evimiz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor. Ancak bu evimize size özel 400.00 € karşılığında Avukatlık ücreti, golden vize ücreti, gayrimenkul alım satım ücreti gibi başkaca hiç bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Ev Hakkında
54 m2 net kullanım alanı olan evimiz Lisbonun güneyinde tatil beldesinde çok güzel bir konumdadır. otel konseptinde bulunan gayrimenkullerimizin bulunduğu binada resepsiyon hizmetlerinden güvenlik hizmetlerine kadar her detay sizin için önceden düşünülmüştür.

Sıfır olarak inşa edilen bu gayrimenkulü satın alarak hem vatandaşlık hakkı elde etmiş olacaksınız hem de kira getirisi elde etmiş olacaksınız. yıllık ortalama %4 kira getirisi bulunan gayrimenkul de ayrıca yılda 1 ay kendiniz de konaklayabilir yada kendi adınıza kiraya verebilirsiniz. Marina’ya bakan ve full deniz manzaralı olan binamızı şimdi alarak hem yatırım yapmış olacaksınız hem de Portekiz Vatandaşlığı almaya hak kazanacaksınız.

Portekiz Vatandaşlık Hakkı kazanarak tüm Schengen ülkelerinde serbestçe dolaşabileceksiniz. Evimiz konum olarak Portekiz’in başkenti Lizbon şehrindedir. Bu nedenle şehir merkezine yakın olan evimiz çok avantajlı durumdadır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekizde Muhteşem Deniz Manzaralı Daireler almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekizde Muhteşem Deniz Manzaralı Daireler

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir