Portekizde Lüks Deniz Manzaralı Villa

Portekizde Lüks Deniz Manzaralı Villa
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 750,000€ - Satılık Villa
POR1032 150 3 Yatak Odaları 3 Banyolar 1 Garaj

Portekizde Lüks Deniz Manzaralı Villa kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu lüks 3 yatak odalı ve deniz manzaralı özel villamız Rustik ve şehir arkeolojisi ile harmanlanmıştır. Buna aynı zamanda bir nevi hippi şıklığı ile tasarlanmış diyebiliriz. Bu evimiz Lizbon hava limanına 45 dakika uzaklıktadır. Ve yine Silver Coast bölgesinde inşa edilmiştir. Teknik özelliklerine gelince çift cam teknolojisi az emisyonlu ısıcam teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Bütün cam ve kapılar kaliteli alüminyum kullanılarak yapılmıştır. Binada boydan boya elektrik ile çalışan ısıtmaya ve soğutmaya yarayan ısı pompası sistemi mevcuttur. 1 adet araç park yeri, teknik oda ve depoları da mevcuttur. 1 adet özel yüzme havuzu bulunan binamızdaki bu havuz ısı pompası ile ısıtılabilmektedir. Bütün kullanılan materyallerin hepsinin hangi marka olduğu ve listesi elimizde mevcuttur. Arzu edildiğinde bu liste müşterilerimizle paylaşılacaktır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekizde Lüks Deniz Manzaralı Villa almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekizde Lüks Deniz Manzaralı Villa

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir