Portekizde Golf Merkezinde Satılık Villa

Portekizde Golf Merkezinde Satılık Villa
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 270,000€ - Satılık Villa
POR1034 120 3 Yatak Odaları 3 Banyolar 1 Garaj

Portekizde Golf Merkezinde Satılık Villa kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Yine birden fazla ev sahibi olarak Golden Vizeye ulaşmanın en kolay ve uygun yollarından birisi olan gayrimenkullerden bir kaçı buradadır. Fiyatının sadece 270.000 Euro olması sebebiyle böyle bir villadan iki adet alıp kiraya vermeyi düşünenler için son derece uygundur. Yada aynı evden iki ailenin yan yana yaşayabileceği 2 adet villa alabilirsiniz. Bu evimiz de 3 yatak odası ve iki katlı olarak inşa edilmiştir. giriş katında oturma odası, şöminesi ve modern mutfağı vardır. Bu katta ayrıca bir misafir banyosu bulunmaktadır. Üst katta 3 yatak odamız vardır. ana yatak odasında ebeveyn banyosu diğer iki yatak odasının içerisinde ise bir ortak banyo vardır. Bina da hali hazırda bir ısıtma sistemi olarak kombi ısıtma sistemi vardır ancak aktif değildir. alan yeni ev sahiplerinin kendilerine arzu ederlerse kombi satın alması gerekmektedir. Resimlere bakılırsa binanın kalitesi ile ilgili her şeyi net bir şekilde görebilirsiniz. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekizde Golf Merkezinde Satılık Villa almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekizde Golf Merkezinde Satılık Villa

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir