Portekizde Deniz Manzaralı Satılık Ev

Portekizde Deniz Manzaralı Satılık Ev
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
SATILDI 325,000€ - Satılık Villa
POR1030 110 4 Yatak Odaları 3 Banyolar 2 Garajlar

Portekizde Deniz Manzaralı Satılık Ev kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Silver Coast yani Gümüş kıyılar diye bilinen bu bölge genellikle şehir yaşantısından uzak olmak isteyen özellikle de yabancı yatırımcıların tercih ettiği bir bölgedir. Resimlerde görüleceği gibi denize çok yakın olan bu villamız sadece bir on dakikalık mesafe ile plaja ve kasaba merkezine bağlanmaktadır. Tamamıyla da yatırım amaçlı düşünüldüğünde uygun bir ev olup malasef ki tek başına golden vize almak için yeterli değildir. Ama bu ev ile birlikte alınabilecek bir daire ya da ikinci bir ev ile aynı zamanda iki gayrimenkule sahip olunup Golden vize alınabilinir. Bu eve gelince resimlerde de göreceğiniz gibi binamız yeni bir yapı olup 4 yatak odası ve 3 banyo sunmaktadır. Evin kendisine ait özel bahçesi, havuzu ve panoramik deniz ve şehir manzarasına sahiptir. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekizde Deniz Manzaralı Satılık Ev almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekizde Deniz Manzaralı Satılık Ev

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir