Portekiz de Geleneksel Monte de Estoril Dairesi

Portekiz de Geleneksel Monte de Estoril Dairesi
Lizbon, Portekiz
Satılık 550,000€ - Satılık Daire
POR1087 150 3 Yatak Odaları 3 Banyolar

Portekiz de Geleneksel Monte de Estoril Dairesi kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ayrıca 1.000.000 Euro ve üzeri yapacağınız gayrimenkul yatırımlarında 2. bir aileye de oturum izni alma şansınız bulunmaktadır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Hakkında

Portekiz’de Keyholders Internatşonal olarak harika bir konuma sahip başka bir apartı szilere sunarız.Sürekli Portekiz’de yaşamak isteyenler için harika bir fırsat.Anahtar teslim olarak satışa sunulan bu apart tren istasyonuna ve diğer ulaşım noktalarına birkaç dakika yürüme mesafesindedir.

2. katta bulunan apartta 3 adet çift kişilik yatak odası,3 adet banyo ve her odada balkonu vardır.Ful donanımlı bir mutfak ve özel otoparkı da mevcuttur.Cascais ve Estoril’e çok yakın bir mevkiide bulunan apart Lizbon’a ve havalimanına 20 dakika uzaklıktadır.

-150m2 kullanım alanı

-bir adet ebeveyn banyolu yatak odası

-3 adet banyo

-balkonlar

-ful donanımlı mutfak

-özel otopark

Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekiz de Geleneksel Monte de Estoril Dairesi almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekiz de Geleneksel Monte de Estoril Dairesi

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir