Portekiz Cascaiste Deniz ve Doğa Manzaralı Villalar

Portekiz Cascaiste Deniz ve Doğa Manzaralı Villalar
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 1,250,000€ - Satılık Villa
POR1022 220 3 Yatak Odaları 3 Banyolar 2 Garajlar

Portekiz Cascaiste Deniz ve Doğa Manzaralı Villalar kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Sunset Villa: Cascais bölgesinde yine denize ve yeşil alana hakim son derece modern ve kaliteli olarak inşa edilmiş olan bu villamız tamamıyla rahat bir yaşam için uygundur. İyi bir yatırım olacağından hiç şüphe yoktur çünkü bu bölge Portekizin en çok rağbet gören bölgesidir. Geniş yaşam alanı ve oturma odaları ile birlikte toplamda 220 metrekare bir iç mekan büyüklüğüne sahiptir. Oturma odası müthiş manzarası ile birlikte arzu edilirse şömine yeri de vardır. Bina da ısıtma sistemi mevcut olup bunun yanı sıra klima ve güneş enerjisi sistemlerinin alt yapıları hazır haldedir. Toplamda 3 büyük yatak odası varken ana yatak odasında bir lüks ebeveyn banyosu ve ayrıca iki adet aile yatak odası da vardır. binanın kendine ait özel bahçesi bulunmaktadır. İç alan da mutfak ayrı mutfak şeklinde olup yine giriş katında çamaşır odası ve hizmetçi banyosu da mevcuttur. Binanın kendine ait 2 araçlık araç park yeri vardır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Portekiz Cascaiste Deniz ve Doğa Manzaralı Villalar almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Portekiz Cascaiste Deniz ve Doğa Manzaralı Villalar

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir