Lizbon Saldanhada Mükemmel Kira Getirili Rezidans

Lizbon Saldanhada Mükemmel Kira Getirili Rezidans
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
SATILDI 925,000€ - Satılık Daire
POR1017 200 4 Yatak Odaları 3 Banyolar 2 Garajlar

Lizbon Saldanhada Mükemmel Kira Getirili Rezidans kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu özel proje Lizbonun kalbinde yer almaktadır. Lizbon merkezde eski binalar yıkılamayacağı için tamamıyla restorasyon yapılması gerekmektedir. Ve bu binada tamamıyla restore edilmiş ve anahtar teslim hazır halde satışa sunulmuştur. Bu harika tasarıma sahip, tarihi izler taşıya evimiz karakteri olan bir gayrimenkul arayanlar için de ideal durumdadır. Yaklaşık olarak %10 kira getirisi beklenen bu ev sadece kısa dönem kiralamalarda bu rakamı bulmaktadır. Aksi takdirde %5 kira getirisine sahiptir. Bina tamamıyla en yüksek standartlarda bitirilmiş olup Şehir merkezindeki bütün Restaurant kafe, süpermarket ve bankalara ve metro istasyonlarında iki dakika yürüyüş mesafesindedir. elimizde bir adet satılık dairemiz kalmıştır. Dairemiz 4 odalı 3 banyolu 200 metrekare yaşam alanlı ve terasının yanı sıra tamamıyla donatılmış mutfağa ve merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Lizbon Saldanhada Mükemmel Kira Getirili Rezidans almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Lizbon Saldanhada Mükemmel Kira Getirili Rezidans

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir