Lizbon Merkezde Dublex Satılık Daire

Lizbon Merkezde Dublex Satılık Daire
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 530,000€ - Satılık Daire
POR1019 154 2 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj

Lizbon Merkezde Dublex Satılık Daire kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Lizbonun merkezinde saldanha bölgesinde olan bu 2 odalı dubleks apartman dairesi aslında bir şehir evi konseptinde dizayn edilmiştir. Bu yeni yapı Lizbon merkezinin en önemli lokasyonlarından birindedir. Bu evimizin kendine ait bahçesi ve ön terası da bulunmaktadır. Giriş katında geniş içinde şöminesi olan bir oturma odası duşlu bir banyosu ve açık plan olarak dizayn edilmiş modern amerikan mutfağı vardır. Üst katta ise 2 tane gömme gardropları ve ebeveyn banyoları olan duble yatak odası mevcuttur. bunlara ilave olarak bir adet özel bir oda daha vardır. Çok farklı amaçlarla kullanılabilir. Evin 2. katı dinlenmek için 2 tane harika terası ile birlikte Lizbon şehri manzaralı geniş terasları vardır. Toplam yaşam alanı 254 metrekare olup iç yaşam alanı 123 metrekaredir. Araç park yeri ve deposu da vardır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Lizbon Merkezde Dublex Satılık Daire almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Lizbon Merkezde Dublex Satılık Daire

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir