Lizbon Lapa’da Satılık Lüks Daire

 • RHC_2683
 • RHC_2632
 • RHC_2638
 • RHC_2644
 • RHC_2654
 • RHC_2656
 • RHC_2658
 • RHC_2660
 • RHC_2664
 • RHC_2666
 • RHC_2670
 • RHC_2673

İlan No : POR1009

Satılık 500,000€ - Satılık Daire
106 3 Yatak Odası 2 Banyo 0 Garaj
 
 Sık Kullanılanlara Ekle
Yazdır

Lizbon Lapa’da Satılık Lüks Daire kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Lüks ve geniş olan evimizde 3 adet yatak odası ile 2 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 500.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu eve ilaveten küçük bir yatırım ile iki gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu mükemmel yatırım fırsatı olan daire Lizbonun merkezinde bulunmaktadır. 2 katlı bir apartman bloğunun 1 katındadır. Apartman blokları 1989 yılında yapılmasına rağmen geçtiğimiz yıl tamamıyla yenilenerek lüks bir hale getirilmiştir. Dairemizde iki yatak odası bir tanesi ebeveyn banyolu olup, bir tane de ilave aile banyosu bulunmaktadır. Modern bir ayrı mutfağı ve yemek salonu bulunmaktadır. Ayrıca ofis odası vardır. Portekizde bulunan bu evimizi sizlere önerebiliriz. Bu evi satın alarak hem yatırım yapmış olacaksınız hem de Portekiz Vatandaşlığı almaya hak kazanacaksınız. Portekiz Vatandaşlık Hakkı kazanarak tüm Schengen ülkelerinde serbestçe dolaşabileceksiniz. Bu nedenle şehir merkezine yakın olan evimiz çok avantajlı durumdadır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Lizbon Lapa’da Satılık Lüks Daire almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Lizbon Lapa'da Satılık Lüks Daire

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir