Lisbon da 2 Yatak Odalı Satılık Çatı Katı

Lisbon da 2 Yatak Odalı Satılık Çatı Katı
Lizbon, Portekiz
1,400,000€ - Satılık Daire
POR1107 120 2 Yatak Odaları 2 Banyolar

Lisbon da 2 Yatak Odalı Satılık Çatı Katı kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ayrıca 1.000.000 Euro ve üzeri yapacağınız gayrimenkul yatırımlarında 2. bir aileye de oturum izni alma şansınız bulunmaktadır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Hakkında

Lizbon’da Bairro Alto’da bulunan iki yatak odalı çatkatı daire satılıktır. Şehir merkezinde yaşamayı sevenlere bu çekici ve yüksek kalite çatı katını sunduğumuz için mutluyuz. İyi kira getirisi olan bu daire yatırım yapmak için harika bir fırsattır.

Toplam 120m2 olan bu daire ful eşyalı ve güvenlikli kapalı otoparka sahiptir. Giriş holü, 55m2 salon, mutfak, 15 ve 22m2 olmak üzere iki adet ebeveyn banyolu yatak odası ve 6m2 terasa sahiptir.

Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Lisbon da 2 Yatak Odalı Satılık Çatı Katı almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Lisbon da 2 Yatak Odalı Satılık Çatı Katı

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir