Kuzey Atina’da Satılık Lüks Daire

Kuzey Atina’da Satılık Lüks Daire
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 320,000€ - Satılık Daire
GRE1003 90 2 Yatak Odaları 1 Banyo 0 Garaj

Kuzey Atina’da Satılık Lüks Daire almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 2 adet yatak odası ile 1 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 320.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
90 metrekare net kullanım alanına sahip bu dairemiz de iki tane büyük yatak odası, ayrı ve modern dizayn edilmiş bir mutfağı ve bir büyük banyosu mevcuttur. Geniş balkonları, elektronik verandası ile birlikte gün boyu kullanılmaya müsaittir. Bütün ısı camları lüks alüminyum kaplama olup, elektronik panjurları vardır. Bu dairemiz eşyaları ilke birlikte satılık olup, iki arabalık kapalı özel pak yeri mevcuttur. Binada ortak asansör bulunmaktadır. Fotoğraflardan da görüntüleneceği gibi mutfağı modern ve lüks olarak dizayn edilmiştir. Eve hiç bir masraf gerekmemektedir. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Kuzey Atina’da Satılık Lüks Daire almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Kuzey Atina'da Satılık Lüks Daire

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir