Girit’te Denize Sıfır Villa

Girit’te Denize Sıfır Villa
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 495,000€ - Satılık Villa
GRE1007 1800 200 4 Yatak Odaları 4 Banyolar 1 Garaj

Girit’te Denize Sıfır Villa almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 4 adet yatak odası ile 4 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor. Ancak bu ev 495.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Toplamda 4 adet 4’er odalı denize sıfır lüks villalarımız Girit Chania körfezine bakmaktadır. Villalarımızın kendine ait yüzme havuzları, bahçeleri ve ortak tenis kortları vardır. Her villanın net 200 metrekare yaşam alanı olup ikişer katlıdır. Giriş katlarında modern mutfakları, yemek odası ve oturma odası mevcuttur. Ayrıca 1 tuvalet ve ebeveyn banyolu ana yatak odası vardır. Ve zeminde bulunan giriş katları yüzme havuzuna açılmaktadır. Havuz etrafındaki geniş teras pergole ile kaplıdır. Oturma odasında taştan şöminesi vardır ve bütün odalarda deniz manzarası vardır. Diğer odaların hepsi birinci kattadır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Girit’te Denize Sıfır Villa almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Girit'te Denize Sıfır Villa

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir