Chiado Lizbon Portekiz de Satılık Lüx Apart

Chiado Lizbon Portekiz de Satılık Lüx Apart
Lizbon, Portekiz
Satılık 3,652,411€ € - Satılık Daire
POR1093 4 Yatak Odaları 4 Banyolar 1 Garaj

Chiado Lizbon Portekiz de Satılık Lüx Apart almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında

Keyholders International Lizbon’da bu benzersiz fırsatı arayanlar için bir ayrıcalıktır.yüksek kalite standartlarında benzersiz dizayn edildi ve şuan yapım aşamasında.

Triplex şeklinde bir apartman olup 3+1 dir.454,98 m2 yaşam alanı sunup ayrıca 64 m2 özel terası mevcuttur.bu apartman ön cepheden büyük merdiveni olan kendine ait bir girişi vardır.bina sahipleri için iki adet özel otoparkı mevcuttur.

Bu yapı harika 17. Yüzyıl sarayları imzası taşımaktadır ve gelecekteki orjinalliği korumaktadır.bunun için çok dikkatli bir şekilde restore edilmiş olup,Portekizli ressam Pedro Alexandrino de Carvalho tarafından fresk sanatı ile süslenmiş kubbe tavanlara sahiptir.

 

 Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Chiado Lizbon Portekiz de Satılık Lüx Apart almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Chiado Lizbon Portekiz de Satılık Lüx Apart

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir