Chania Girit’te Muhteşem Villalar

Chania Girit’te Muhteşem Villalar
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 1,300,000€ - Satılık Villa
GRE1018 3500 4 Yatak Odaları 5 Banyolar 1 Garaj

Chania Girit’te Muhteşem Villalar almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 4 adet yatak odası ile 4 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor. Ancak bu ev 1.300.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Girit adasının Chania kasabasının Akrotiri bölgesinde 2 adet denize sıfır muhteşem villalar satılıktır. Bu villalar denize sıfır pozisyonda olup, nefes kesici bir manzaraya sahiptir. Villalara 270 er metrekare net yaşam alanına sahiptirler. Ve her biri 3 er katlıdır. Villalarda 4’er adet ebeveyn banyolu yatak odaları ve balkonları bulunmaktadır. Bütün malzemelere en kaliteli ürünlerden seçilmiştir. Bunlara ilaveten villalarda fitness, sinema ve televizyon odalarının yanı sıra birer sauna bulunmaktadır. Villaların havuzları sonsuzluk havuzu olarak tabir edilen türdendir. Ve havuz yanında çocuk havuzu da bulunmaktadır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Chania Girit’te Muhteşem Villalar almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Chania Girit'te Muhteşem Villalar

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir