Cascais Portekizde Satılık Sıfır Villalar

Cascais Portekizde Satılık Sıfır Villalar
Cascais, Portekiz
Satılık € 1,150,000€ - Satılık Villa
POR1021 180 3 Yatak Odaları 3 Banyolar 3 Garajlar

Cascais Portekizde Satılık Sıfır Villalar kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Portekizin Cascais bölgesinde yer alan bu muhteşem bu gayrimenkullerimizden birisini satın alarak hem Golden Visa başvurusu yapabilir hem de yatırım yapabilirsiniz. Bu villalar hepsi yeni yapılmış olup denize ve Golf merkezlerine hakimdir. Deniz manzaralarını fotoğraflardan net bir şekilde görebilirsiniz. Villaların hepsi yalıtımlı olarak inşa edilmiş olup kombi sistemi mevcuttur. Kalite olarak hiç bir masraftan kaçınılmadan yapılan villalarımızda yerlerde ahşap kaplama, ısıcam olarak dizayn edilmiştir. Yatak odalarında gömme gardrop ana yatak odasında da ebeveyn yatak odası vardır. Led ışıklar bütün iç mekanda kullanılmıştır. her odanın balkonu olup balkonlardan deniz manzarası çok net bir şekilde görülmektedir. ve ön tarafına başka bir bina yapılmayacaktır. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Cascais Portekizde Satılık Sıfır Villalar almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

Cascais Portekizde Satılık Sıfır Villalar

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir