Atina’da Modern Satılık Yeni Daireler

Atina’da Modern Satılık Yeni Daireler
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 253,000€ - Satılık Daire
GRE1002 128 2 Yatak Odaları 2 Banyolar 0 Garaj

Atina’da Modern Satılık Yeni Daireler almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 2 adet yatak odası ile 2 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 253.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Toplam 5 adet sıfır iki ve üç yatak odalı daireler Kuzey Atina bölgesinde yer almaktadır. Bu bölge yatırım yapmak için çok cazip olup, bu rakamlar oldukça uygundur. her dairenin kendine ait kombi kalorifer sistemi, duble ısıcamları, yatak odalarında ahşap parke zeminleri, mutfak ve oturma odasında da seramik zeminleri vardır. Her dairenin kendisine ait kapalı araç park yeri bulunmaktadır. Apartmanda her beş dairenin de ortak olarak kullanabileceği bir asansör mevcuttur. Her 5 dairenin metrekareleri ve fiyatları farklıdır. Bu nedenle yatırım amaçlı da düşünülebilecek evler hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Atina’da Modern Satılık Yeni Daireler almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Atina'da Modern Satılık Yeni Daireler

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir