Atina Şehir Merkezinde Satılık Daire

Atina Şehir Merkezinde Satılık Daire
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 312,000€ - Satılık Daire
GRE1006 1006 3 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj

Atina Şehir Merkezinde Satılık Daire almak ve Yunanistan vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu evimiz tam size göre. Lüks ve geniş olan evimizde 3 adet yatak odası ile 2 adet banyo bulunmaktadır. Ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Yunanistanda Vatandaşlık Almak için 250.000 € harcamanız gerekiyor ancak bu ev 312.000 € ve biz size daha hesaplı almak için her türlü desteği sunabiliriz. Bu evi satın alarak hem gayrimenkul sahibi olup hemde aynı zamanda Yunanistan Vatandaşlığı elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Atina’nın merkezinde yer alan bu dairemiz tamamıyla yeni olup, toplam 104 metrekare net kullanım alanına sahiptir. Oturma odası ayrı mutfağı, 3 yatak odası ve iki banyosu vardır. 6 katlı bir apartmanın 3. katında yer almaktadır. Atina merkezindeki bütün önemli yerlere yürüyüş mesafesindedir. Bina altında kapalı araç park yeri vardır. Ve binada asansör mevcuttur. Bu dairemiz eşyasız olarak satışa sunulmuştur. Çok kolay bir şekilde kiraya verilebilecek olan dairemiz sizler için iyi bir yatırım fırsatıdır. Ayrıca bu dairemizde kombi kalorifer ısıtma sistemi ile şömine mevcuttur. Yatırım amaçlı düşünülebilecek olan evimiz hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Atina Şehir Merkezinde Satılık Daire almak ve bu konuda rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Yunanistanda Yaşam

Atina Şehir Merkezinde Satılık Daire

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir