5 Odalı Satılık Otantik Portekiz Villası

5 Odalı Satılık Otantik Portekiz Villası
15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA
Satılık 795,000€ - Satılık Villa
POR1035 200 sqm 5 Yatak Odaları 4 Banyolar 2 Garajlar

5 Odalı Satılık Otantik Portekiz Villası kategorisinde yer alan evimizi almak ve Portekiz vatandaşlığı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayınız. Gayrimenkulümüz ayrıca şehir merkezine yakın konumdadır. Portekizde Vatandaşlık Almak için 500.000 € harcamanız gerekiyor bu konuda sizlere danışmanlık yapabiliriz. Bu fırsat ile Portekiz’de gayrimenkul sahibi olurken aynı zamanda Portekiz Vatandaşlığı da elde etmiş olursunuz.

Ev Hakkında
Bu 5 odalı çok özel yapım villamız Obidos Lagoon bölgesinde müthiş manzarası ile satışa sunulmuştur. Villamız tamamıyla otantik görünümlü bir karaktere sahiptir. Ve şehir merkezine sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Villada toplamda 5 yatak odası ve 4 banyo vardır. 671 Metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiş olan villamızın bütün katlarında deniz manzarası mevcuttur. Dışarıdan görünmediği için kendine özel bir yer arayan muhafazakar aileler için çok uygundur. Giriş katında çok geniş oturma odası bir adet banyo ve ayrı mutfağının yanı sıra yemek odası mevcuttur. Diğer 4 odalar ise de diğer 1. kattadır. Ana yatak odasının kendine ait ebeveyn banyosu mevcuttur. Bu özel villa yaşam için ya da yatırım için idealdir. Yatırım amaçlı da düşünülebilecek ev hakkında diğer tüm detaylar için bizlere iletişim sayfamızdaki opsiyonları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Portekiz Vatandaşlığı Almak ile ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

5 Odalı Satılık Otantik Portekiz Villası almak için rehber olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

+ Bizim firmamız Keyholders International Property grubunun bir parçasıdır ve Türkiye, İngiltere, Portekiz ve Yunanistan’da şubeleri ve İspanyada ortak acentası bulunan bir şirkettir.
+ Avrupa Birliği kanunlarına tabi olarak hizmet vermektedir.
+ Aynı zamanda Türkiye’de kayıtlı bir firma olup Türk yasalarına tabi olarak da hizmet vermektedir.
+ Diğer firmaların aksine hem danışmanlık hem de gayrimenkul yatırım hizmeti vermekteyiz.
+ Sadece %100 yasal olan Gayrimenkul ilanlarını web sitemizde paylaşmaktayız.
+ Yurt dışındaki çözüm ortağımız olan avukatlık firmaları bu alanda en başarılı ve tecrübeli firmalardır.
+ Biz müşterilerimize bize ulaştıkları ilk günden itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar kesintisiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
+ Müşterilerimizin arzusu dahilinde yeminli tercümanlar aracılığı ile bu hizmeti yatırım yapmak istedikleri ülkede sağlamaktayız. (Ancak Tercümanlık masrafları müşterilerimize aittir)

>> Portekizde Yaşam

5 Odalı Satılık Otantik Portekiz Villası

Google Harita

Benzer İlanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir