SizdeGelin.Com bir KHI Property Group Ltd UK firmasıdır. KHI açılımı ise Keyholders International Grup’tur. Gruba Keyholders Fethiye ve Yasemin Gayrimenkul Fethiye Firmaları da dahildir. Firmamız 2011 senesinden bu yana uluslararası emlak dalında hizmet vermekle birlikte merkezi Edinburgh, İskoçya’da (Birleşik Krallık) bulunmaktadır. Bununla birlikte Fethiye, Antalya, Dalyan, Didim ve Bodrum’un yanı sıra, Atina (Yunanistan), Lizbon (Portekiz) ve Alicante’de (İspanya) şubelerimiz bulunmaktadır.

KHI Property İngiltere, İskocya, Galler ve Kuzey İrlanda’nın birlikte anıldığı Birleşik Krallıkta emlak hizmeti için gerekli tüm diplomalar ve akreditasyonlara sahiptir. Türkiye’de ise bu yeterlilik Keyholders Fethiye (Yasemin Gayrimenkul) Firması tarafından bulundurulmaktadır.

Firmamızın en büyük özelliği yasal evrakları %100 olmayan hiçbir evi pazarlamamasıdır. Tabii ki bazı proje halindeki evleri satmakta olmamıza rağmen sadece yeterli banka kredi notuna sahip inşaat firmaları ile kontratlı olarak çalışmaktayız. Tüm satışlarımızda avukat kullanmaktayız ve bunu yerli ve yabancı tüm müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Satış Temsilcilerimizin her biri donanımlı ve gerekli diploma ve sertifikalara sahiptir ve öyle olmak zorundadırlar.

KHI Property Group Firma Sahipleri ve CEO’muz

KHI Property Group Bayan Gail Rosemary Gürses ve Bay Gürol Gürses’e aittir. Bayan Gürses firmanın direktörü iken Bay Gürses ise CEO’sudur. Bay Gürses aynı zamanda Keyholders Fethiye ve Yasemin Gayrimenkul’un Sahibi olup Bayan Gürses’te bu firmaların ortağıdır.

Gail Rosemary Gürses Birleşik Krallık ve Türkiye Vatandaşı olup İskoçya’nın Edinburgh kentinde doğmuş olup Sağlık Sektöründe Müsteşarlık yapmıştır. Kendisi Doktora’sını Business & Leadership konularında yapmıştır.

Gürol Gürses, Türkiye ve Birleşik Krallık Vatandaşı olup, Ankara’da dünyaya gelmiştir. İngiltere ve İskoçya’da Belediyelerde Emlak ve Planlama Alanlarında 15 sene boyunca memurluk, danışmanlık ve müdürlük yapmış olup 2011 yılında istifa ederek Türkiye’ye dönmüştür. Bay Gürses, Jeoloji Dalında Üniversite Eğitimini tamamladıktan sonra Glasgow Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimi almıştır. En son olarak da doktorasını Business & Leadership konularında tamamlamıştır.